OP PIK

Obecně o programu

Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je programem pro podporu českých podnikatelů v období 2014 – 2020. Řídícím orgánem pro operační programy OPPIK je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, kterého zprostředkující subjekt je Agentura pro podnikání a inovace (API). Operační programy 2014 až 2020 jsou zaměřeny na zvýšení inovační výkonnosti podniků, dále jsou podporovány aktivity vedoucí k snižovaní energetické náročnosti podnikatelského sektoru a uplatňování nových technologií v energetice – viz. OPPIK VÝZVY.*

*odkaz na tento web: https://www.agentura-api.org/programy-podpory/

Programy OPPIK, které řešíme

Kdeže Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, nabízí široké portfolio podporovaných aktivit a naše společnost se specializuje čistě na obor energetika budov, jsme pro Vás schopní zajistit komplexní servis pouze v tomto obore. Dotace pro podnikatele zajišťujeme pro tyto dotační programy OPPIK:

  • Úspory energie
  • Úspory energie v SZT
  • Úspory energie – Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní spotřebu
  • Obnovitelné zdroje energie

 

Poskytovány jsou dotace pro firmy všech velikostí. K získání dotace budete potřebovat zkušeného energetického specialistu, který usměrní Váš projekt tak, aby splňoval všechny specifické kritéria, které jsou předepsané v podmínkách získaní dotace.

Řešíte dotaci v rámci programu OPPIK týkající se energeticky staveb? Kontaktujte nás.

Připravíme Vám veškeré podklady, které budete potřebovat. Zajistíme zpracování projektové dokumentace a energetický posudek. Dotaci vyřídíme komplexně od zajištění veškerých potřebných náležitostí po administraci a podání žádosti o dotaci. Pro více informací a cenovou nabídku nás kontaktujte.